Встановлення відеоспостереження

Встановлення відеоспостереження, монтаж камер спостереження у Києві та Київській області, встановлення камер відеоспостереження

Люди в усьому світі хочуть безпеки для свого дому та бізнесу, хочуть розуміти, що відбувається у них у квартирі або заміському будинку, офісі, щоб контролювати весь робочий процес і в цьому вигадали систему відеоспостереження.

Ні для кого не секрет що це за система, адже бачачи камеру яка важить у магазинах, ресторанах, вулицях всі розуміють що стоїть система відео контролю за допомогою якого власники спостерігають, що відбувається в області видимості камер.

Установка камер відеоспостереження може бути реалізована в приміщення за допомогою купольних камер, що кріпляться на стелю, або камерами, які встановлюються на стіну, паркан, висотний кронштейн.

Для вулиці або приміщень, де є волога, морози, пил, необхідні камери із захистом від зовнішнього фактора: дощу, снігу, морозу, бруду. Найчастіше це вологостійкі камери для вуличного встановлення захисту IP 67 в циліндричному корпусі з металу або алюмінієвого сплаву, яка захищає камеру від вандалізму, її не так легко зламати або розбити.

У денний час або при хорошому освітленні всі камери працюватимуть у високій якості, але для темного часу доби необхідне підсвічування. Для цього система відеоспостереження реалізувала інфрачервоне або діодне підсвічування області видимості камери. Встановлення камери відеоспостереження має бути розраховано під потужність підсвічування за метри від 10 до 100 метрів до об'єктів зйомки. Вночі камера автоматично переходить у чорно-білий режим, тим самим забезпечує хороший огляд.

Часто на різних об'єктах: офісах, ресторанах, виробництвах, де є персонал і людський фактор, виникає необхідність у можливості чути, що відбувається в області камери. Для цього деякі моделі камер мають мікрофон з чутливістю до 10 метрів, за допомогою яких буде все чутно і вестиметься запис звуку. Установка камер зі звуком має вимоги для монтажу на тихих або не дуже гучних об'єктах що чіткіше було б чутно говорить.

На нашому сайті ви можете побачити велику кількість комплектів камер, які вам допоможуть підібрати обладнання і відразу розуміти вартість всієї системи. Ми займаємося монтажем камер відеоспостереження від простих систем на 1 до 8 камер та складніших систем від 16 до 32 камер на великих підприємствах.

Встановити камеру відеоспостереження ціна, яка вас задовольнить має багато факторів. Перше на що потрібно звернути увагу на це призначення монтажу, для приміщення або для вулиці. Далі розуміти для зйомки потрібно загальний план або розглядати дрібні предмети: особи людей, купюри, номери автомобілів. Для цього потрібні камери високої роздільної здатності від 4мр в ULTRA HD або 4K камери, при якому ви зможете збільшити картинку і розглянути все, що вам потрібно.

Архів запису може бути від 1 дня до кількох місяців. У відеоспостереженні для запису використовується кодеки стиснення, зараз на ринку популярний кодек Н.264, який економить місце зберігання на жорсткому диску. З недавніх пір на допомогу прийшов кодек Н.265, який на відміну від 264 економить місце в кілька разів і при цьому не втрачає якість записаного відео.

Якщо у вас є завдання встановити камеру спостереження на об'єкті, телефонуйте. Ми відразу розрахуємо приблизну вартість усієї системи для вас, дамо консультацію та кілька варіантів реалізації проекту. Ми виїжджаємо до вас для точного розрахунку після узгодження всіх нюансів приступаємо до роботи.

Етапи роботи встановлення відеоспостереження:

·         Створення проекту відеоспостереження

·         Прокладання кабелів

·         Монтаж камер відеоспостереження у необхідні місця

·         Встановлення відеореєстратора

·         Підключення живлення до обладнання

·         Запуск системи відеоспостереження та навчання користуванням.Показано з 1 по 8 із 8 (1 сторінок)