Біометричний доступ

Вхід в офіс по відбитку пальця, контроль доступу по відбитку пальця, вхід до приміщення по відбитку пальця

Системи безпеки в усьому світі крокують з кожним днем ​​дедалі далі. Не здивуєш людину камерами відеоспостереження високої чіткості, вхід у приміщення електронними замками або відкриття дверей за допомогою мобільного телефону, це ми сприймаємо нормально і розуміємо, що технології розвиваються.

Контроль доступу встановлений сьогодні майже у кожен будинок, під'їзд, де з допомогою карток чи ключів ми повсякденно відкриваємо двері й входимо собі додому чи гості.

Біометрія – це використання у технологіях тіло людини як ідентифікатора за допомогою ока, пальців, обличчя.

Біометрична система контролю доступу – це система відкриття дверей за допомогою відбитка пальця, який є захищенішим, ніж пластикові карти доступу. Наш відбиток пальця унікальний, при цьому повторити ваш відбиток може лише кілька людей на планеті, та й не факт, що вийде, оскільки кожна людина це різний організм, тому біометричний контроль доступу все більш широко став зустрічатися в системах безпеки.

Як працює біометричний мізерний?

На відміну від карткової системи, як ми говорили це більш захищено, але в чому ж відмінність цих систем? Картку свою можна передати будь-якому іншому користувачеві або співробітнику на роботі і він за вас відчинить двері. А ось система доступу по відбитку пальця СКУД має на увазі прохід по вашому пальцю, який сподіваюся, завжди з вами.

Система проходу в приміщення по відбитку пальця також має контролер який управляє електронним замком, магнітним або механічним. На відміну від інших систем, це тільки зчитувач для відбитка пальця. Як він працює? У нього вбудований сенсор, який завжди сканує область прикладання пальця, і в момент виявлення пальця на площині, зчитувач передає сигнал на контролер і порівнює його з базою даних і вирішує давати доступ до приміщення чи ні.

Біометрична система обліку робочого часу за відбитком пальця працює за кілька секунд від моменту прикладання пальця, якщо ваш відбиток є в базі даних і дозволено доступ, двері відчиняться.

Ідентифікатори для відкриття не потрібні, всього потрібен ваш палець що виключає те, що ви можете забути картку будинку, в авто або на робочому місці.

Нині найефективнішим обліком робочого дня працівників є саме біометричний облік робочого дня.

  • Ефективність роботи системи з відбитку пальця для офісу:
  • Співробітник не забуде картку будинку
  • Співробітник може виключно особисто сканувати своє прибуття
  • Співробітник вас не обдурить, передавши картку іншому співробітнику, щоб прийти вчасно на роботу.
  • Змінити відбиток у базі або видалити займаємо близько 5 хвилин

 

Для обліку робочого часу по відбитку пальця необхідне стандартне обладнання у вигляді контролера, двох зчитувачів відбитка пальця на вхід і вихід, а також виконавчі замки, які замикають ваш дівер. У результаті ви отримаєте якісну систему з гнучкими звітами приходів та відходів співробітників з роботи, все буде чесно.

Для вибору обладнання, консультації, телефонуйте і ми підберемо той комплект який влаштує вас. Розрахуємо вартість, назвемо ціну обладнання, а монтаж зробимо вже завтра.