Відеоспостереження на 1 камеру

Відеоспостереження на 1 камеру, для дому чи бізнесу?   

  Набір відеоспостереження на 1 камеру передбачає перегляд і запис відео в певній області, в приміщенні або на вулиці. Відеоспостереження за допомогою однієї камери є початковою системою або на високу вимогу, оскільки фіксує певні дії на невеликій території. Наприклад, система відеоспостереження для квартири може застосовуватися за спостереженням за дитиною, нянею, персоналом будинку або контроль усіх хто приходив у гості.

  Встановити камеру можна в будь-якій кімнаті, коридорі або на сходовому майданчику. Можна подивитися о котрій годині дитина прийшла зі школи, хто і о котрій приходив у гості, а так само як няня поводиться зі своєю дитиною. У деяких комплектах в камеру вбудований мікрофон дозволяє чути, що відбувається в області камери.

  Система відеоспостереження будинку або котеджу на 1 камеру закриє невелику площу, але все-таки вирішить багато для вашої безпеки, тому підібрати готовий комплект відеоспостереження на 1 камеру краще з високою роздільною здатністю і чутливістю до світла. Для контролю гостей або небажаних осіб камеру можна встановити на стовп або паркан з видимістю на дорогу, хвіртку або область проходу, доступ до будинку. Найчастіше клієнти хочуть спостерігати за двором, де встановлений автомобіль, або дитячим майданчиком у дворі, де граються їхні діти, у той час як вони знаходяться на роботі або відсутні вдома.

  Камери в комплектах можуть використовуватися як аналогові але високої роздільної здатності до  full hd  якості, так і цифрові  ip  камери до 5 mp . Система відеоспостереження ip камери квадратного типу можна вважати повноцінною системою відеоспостереження. Камера працює в цифровій якості, а запис архіву відео зберігається на  SD  картку пам'яті, яка вставляється в неї.

До пити комплект відеоспостереження 1 камера можна на багатьох сайтах або магазинах, але завжди вибір за вами. Для цього потрібно підійти насамперед не насамперед від вартості. Вибирайте камери відеоспостереження від завдання, потрібно стежити за автомобілем, виберіть так що б принаймні видні були номери, це дозволить і розглянути людей, які до нього підходять. У випадку камери для магазину орієнтуйтеся на деталізацію та дозвіл камери щоб побачити купюри валют. Також пам'ятайте, що гарантія на обладнання не врятує вас від пограбування або псування вашого майна, тому орієнтуйтеся на якість бренду та популярність моделі камер.

Замовити відеоспостереження 1 камера можна у кількох варіантах:

  • Окрема камера з реєстратором та жорстким диском, подорожчає комплект, але збільшує якість та безпеку крадіжки архіву запису.
  • Одна камера з можливістю запису відео архіву на неї вставлену картку  SD при цьому мінімізує витратність, але збільшує ризик крадіжки камери разом з архівом.

  Розмір картки пам'яті може бути будь-який, але 10 класу і об'ємом до 128гб, щоб зрозуміти скільки запису влізе на неї, наведемо в приклад 32гб яка пише 4-5 днів у hd якості, але якщо з кодеком 265, запис може по датчику  руху  зберігається та 20 днів. Великою перевагою  ip  комплектів, наявність мікрофона та динаміка на камері, що дозволяє чути звуки в області до 7-15м.

Набір відеоспостереження для дому це не означає, що потрібно встановити цілий комплекс відеоспостереження, а достатньо й однієї, але там де у вас найцінніше або необхідно оглядати що відбувається в певному місці. Часто так буває, що встановлено багато камер, але у разі проникнення сторонніх знімає тільки одна камера і зберігає архів для господаря, тому не лякайтеся малих одиниць техніки. Наприклад комплект відеоспостереження для гаража на одну камеру цілком підійде для цього завдання, адже необхідно спостерігати лише за автомобілем, перекриваючи невелику площу зйомки камери.

Як вибрати комплект відеоспостереження на 1 камеру у Києві?

Вибирайте відеоспостереження 1 камера ціна для магазину або бутика, місця де є загальна охорона чи немає доступу сторонніх, достатньо встановити камеру з  карткою SD  , де і буде зберігатися архів запису і при цьому бюджет буде не великий.

Бюджетна камера відеоспостереження купити для встановлення в магазині або кав'ярні вирішує багато завдань, пов'язаних з продажами. Перше – це контроль усіх продажів, облік продуктів та наявності грошей у касі. З наявністю мікрофона, ви будете чути, що хочуть купити покупці, що і яким чином пропонує і реалізує ваш продавець. Нагадаємо, що всі готові комплекти відеоспостереження мають функцію віддаленого доступу через мережу інтернет, це означає, що, перебуваючи вдома або в будь-якій точці світу, ви бачитимете, що відбувається на вашому об'єкті.

Якщо вам важко чи не знаєте, де і як встановити одну камеру відеоспостереження в Києві? зателефонуйте нам, проконсультуємо та встановимо системи відеоспостереження вже завтра. Ми працюємо тільки з якісним обладнанням  HIKVISION  та даємо гарантію на довгі роки роботи та охорони вашого майна.Хіт в наличии

WIFI камера для приміщення зі звуком 2mp IP та картою

Камера відеоспостереження з wifi та запис на картку пам'яті. Роздільна здатність запису FULLHD 2мр. Вбудований мікрофон для запису звуку, датчик руху та нічна підсвітка. Онлайн перегляду через інтернет на телефоні. Блок живлення у комплекті.

4830 грн.
в наличии

Комплект відеоспостереження на 1 камеру для вулиці 2mp IP з карткою

Вулична камера відеоспостереження із записом на картку пам'яті. Керування та перегляд архіву через телефон.

5334 грн.
в наличии

Комплект відеоспостереження на 1 камеру для приміщення зі звуком 2mp IP та картою

Камера відеоспостереження дротова, запис на картку пам'яті. Роздільна здатність запису FULLHD 2мр. Вбудований мікрофон для запису звуку, датчика руху та нічного підсвічування. Онлайн перегляду через Інтернет на телефоні. Блок живлення у комплекті.

5334 грн.
в наличии

Комплект відеоспостереження на 1 камеру для приміщення зі звуком 4mp IP та картою

Камера відеоспостереження дротова, запис на картку пам'яті. Роздільна здатність запису 4мр. Вбудований мікрофон для запису звуку, датчика руху та нічного підсвічування. Онлайн перегляду через Інтернет на телефоні. Блок живлення у комплекті.

5670 грн.
в наличии

Комплект відеоспостереження на 1 камеру для вулиці 4mp IP з карткою

Вулична камера відеоспостереження дротова, запис на картку пам'яті. Роздільна здатність запису 4мр. Вбудований мікрофон для запису звуку, датчика руху та нічного підсвічування. Онлайн перегляду через Інтернет на телефоні. Блок живлення у комплекті.

6132 грн.
в наличии

WIFI камера для приміщення зі звуком 4mp IP та картою

Камера відеоспостереження з wifi та запис на картку пам'яті. Роздільна здатність запису UHD 4мр. Вбудований мікрофон для запису звуку, датчик руху та нічна підсвітка. Онлайн перегляду через інтернет на телефоні. Блок живлення у комплекті.

6300 грн.
в наличии

Комплект відеоспостереження на 1 камеру для вулиці 8mp IP з карткою

Вулична камера відеоспостереження дротова, запис на картку пам'яті. Роздільна здатність запису 8мр. Вбудований мікрофон для запису звуку, датчика руху та нічного підсвічування. Онлайн перегляду через Інтернет на телефоні. Блок живлення у комплекті.

8820 грн.
Показано з 1 по 7 із 7 (1 сторінок)