ВІДЕОНАГЛЯД

Установка відеоспостереження, готові комплекти відеоспостереження, камери відеоспостереження у Києві


У розділі систем відеоспостереження Ви знайдете багато цінної інформації для себе та обладнання, яке можна застосувати для будь-якого завдання в організації охоронного відеоспостереження. Комплекти відеоспостереження відіграють важливу роль у нашій житті, по-перше це безпека нашого будинку та бізнесу, а по-друге це повний, цілодобовий контроль, що відбувається у приміщенні чи вулиці.
Установка камер відеоспостереження для будь-якого об'єкта створює не просте завдання, оскільки необхідно підібрати правильне обладнання. Комплект відеоспостереження дозволить вам вибрати потрібне кількість камер для вулиці чи приміщення.
Ми заощаджуємо багато вашого часу, вже створивши готові комплекти відеоспостереження від 1 до 32 камер спостереження, для встановлення в приміщенні або вулиці. У пункті меню просто виберіть кількість камер і роздільну здатність камер в деталізації для загального вигляду об'єкта або перегляду осіб, автомобільних номерів.

Усі комплекти камер відеоспостереження підтримують функцію керування та перегляду через Інтернет із мобільного телефону або комп'ютера. Комплекти камер відеоспостереження містять у собі цілий комплекс робіт та підбір обладнання, від камер, реєстратора, дальності розміщення точок встановлення та правильності монтажу.

Також можете зібрати окрему систему з аналогових, цифрових камер та відеореєстраторів окремо у відповідному розділі.
Камери AHD аналогового типу, які передають якісну картинку на відеореєстратор ні чим не гірше ніж цифрові камери, до 4mp.
Камери IP це окремий пристрій, вже готовий до роботи, доступ на який можна отримати з локальної мережі та інтернету.
NVR і AHD реєстратори за якістю картинки дуже близькі, але мають відмінність по підключенню, на IP відеореєстратор можна записувати камери які знаходяться в локальній мережі, а до AHD необхідно вести окремий кабель від кожної камери.

Готові комплекти відеоспостереження можна підібрати за характеристиками, деталізації камери зйомки і бачення дрібних деталей на відео. Наприклад для магазину потрібно було б видно сам товар і зону видачі товарів, купюр які передає покупець. Для дому необхідні камери, за допомогою якого ви зможете визначити обличчя сторонньої людини або номер автомобіля, який під'їхав до вашої оселі. Контролюючи будь-який об'єкт відеоспостереженням необхідно правильно підібрати камери, замовити відеоспостереження вже готове до встановлення, яке 100% підійде вам.
Установка камер у Києві та всього обладнання що необхідно для встановлення, від аналогових, до цифрових камер як усередині приміщення так і на вулиці із захистом від вологи, дощу, морозів, вартість від економних варіантів до професійних комплектів для видимості осіб, купюр, номерних знаків автомобілів .

Ми продаємо та встановлюємо жорсткі диски лише для систем відеоспостереження, які призначені для великих навантажень та безперервної роботи по кілька місяців без зупинки.
За допомогою розділу блоків живлення можна підібрати потрібні потужності блоків для запуску відеоспостереження або зробити аварійне живлення системи на час відсутності мережі 220В.
Встановлення камер відеоспостереження в Києві та Київській області досить поширене, оскільки камери можете побачити скрізь, від магазинів, АЗС, кафе, ресторанів, паркінгів, салонів краси і навіть на вулиці.
Інтернет магазин відеоспостереження «Контроль Київ» пропонує не лише великий вибір обладнання відеоспостереження, а й монтаж усієї системи у короткі рядки. Для встановлення необхідного виклику інженера на об'єкт, для розрахунку, найближчим часом узгодження вартості обладнання та монтажу, вже наступного дня ваш об'єкт буде під відеоспостереженням.
Якщо вам у новинку чи складно підібрати обладнання, дзвоніть, поможемо!в наличии

Камера DS-2CD2443G2-I комплект із записом на карту UHD | мікрофон

Комплект камери 4мр зі звуком, нічним підсвічуванням для приміщення: кафе, кав'ярня, магазин, клініка, офіс. Онлайн перегляд, архів з телефону Iphone, Android

7014 грн.
Показано з 1 по 1 із 1 (1 сторінок)