Відеоспостереження на 2 камери

Відеоспостереження на 2 камери, як встановити камери для дому чи бізнесу?

 Комплект відеоспостереження на 2 камери підійде для невеликого об'єкта, де необхідно бачити загальний план приміщення або вулиці.

При виборі комплекту з двома камерами зверніть увагу на завдання, для якого вона встановлюється:

 • Спостереження за співробітниками;
 • Спостереження за територією будинку;
 • Спостереження за автомобілем, стоянкою;
 • Спостереження за дитиною;
 • Спостереження за охоронною територією, складом.

   Для всіх завдань підійде 2 камери відеоспостереження, яка буде охоплювати область видимості та вести запис, в деяких випадках можна встановити запис не тільки відео але й звуку в  IP  комплектах. Тип камери повинен відповідати місцю установки, на вулиці чи приміщенні, вологих приміщеннях, низьких температурах.

   Для комплектів камер відеоспостереження, заснованих на  IP,  можна підключатися автономно до кожної камери, переглядати і налаштовувати камеру без відеореєстратора. Для складання комплектів на основі відеореєстраторів, при підключенні 2 камери, залишиться 2 канали вільних, оскільки мінімальне значення  DVR  або  NVR  4 канали. Комплект відеоспостереження 2 камери підійде для багатьох завдань, при чому може працювати як повноцінна система для невеликого приміщення, кабінету, офісу або складу як усередині приміщення, так і зовні на вулиці.

Система відеоспостереження на 2 камери підійде для об'єкта:

 • Магазину ;
 • Кав'ярні;
 • Салон краси;
 • кафе, ресторану;
 • Офісу;
 • Квартири;
 • малих підприємств;
 • Будинки;
 • СТО, шиномонтаж;

   Готові системи відеоспостереження можуть комплектуватися камерами різної роздільної здатності, від 1 mp , що дозволяє бачити загальну область на вашому об'єкті, до 3 mp  при якому можна розглянути обличчя незнайомої людини, автомобіль та його номер з відстані 20-30 метрів. Майже всі камери мають підсвічування для нічного бачення 10-80метрів, у повній темряві.

   Комплект відеоспостереження на 2 камери може розраховуватись із жорстким диском для запису. Від обсягу залежить глибина архіву та кількість днів запису. Дня однієї камери досить жорсткого диска 500 Гб. Для прикладу 1 камера яка пише в  FULL HD  якості, на добу постійного запису споживає в середньому 25 Гб і дорівнює 20 дням запису. Збільшити архів можна налаштувавши запис по датчику руху, що збільшить архів мінімум в 40 днів запису при графіку роботи наприклад офісу з 9-18. Купити комплект відеоспостереження на 2 камери можна у нас на сайті, для цього спочатку потрібно визначиться які камери потрібні? Для приміщення підійдуть камери купольного типу або квадрати зі звуком, а ось для вулиці потрібні зовнішні камери із захистом від пилу і вологи, а так само з ІЧ підсвічуванням нічного бачення. 

   Купуючи комплекти відеоспостереження у нас, ви замовите професійне встановлення та налаштування системи з виїздом наших майстрів.

  Всі комплекти мають функцію онлайн перегляду та управління системою відеоспостереження на телефоні через інтернет з будь-якої точки світу, де б ви не знаходилися. Відеоспостереження на 2 камери можна поєднати з приміщенням та вулицею, наприклад, для офісу встановити камеру в кабінеті для приміщення, а другу камеру встановити на вулицю за стоянкою автомобіля або вхідними дверима до офісу на вулиці.

Щоб встановити відеоспостереження в магазині, необхідно перекрити два периметри, перший це загальний план зони продажу товарів, прилавки або вітрина товару де ходять відвідувачі і прямо контактують з товаром. А друга зона - це каса, або місце розрахунку клієнта за куплений товар. Як бачите для цього завдання підійде комплект відеоспостереження на 2 камери купити який ви можете у нас в магазині і бути впевненим, що все підійде для вашого завдання.

Роздільна здатність камер може бути різна, від 720Р до 4К кристально чистої картинки де видно всі дрібні деталі, тому визначтеся, якщо хочете бачити чіткі особи людей, купюри, штрих коди товарів, номери автомобілів тому зверніть увагу на дозвіл камери від 4мр.

Якщо для вас у новинку чи складно підібрати обладнання, дзвоніть, допоможемо!в наличии

Комплект відеоспостереження на 2 камери для приміщення 2mp IP

Увага! Жорсткий диск у комплекті, докуповувати не потрібно. Готовий набір відеоспостереження для встановлення з усім обладнанням. Для точного розрахунку необхідно розрахувати довжину кабелю. Телефонуйте для консультації.

12400 грн.
Показано з 1 по 8 із 8 (1 сторінок)