Акустичні системи на 2 динаміки для 30кв.м

Комплект акустики для 30 кв.м, Акустичні системи для 30 кв.м, Акустика для фонової музики магазину 30 кв.м, Акустична система для кафе та ресторану 30 кв.м

Розрахунок акустики для площі 30 кв.м має на увазі обчислення ширини та довжини приміщення, наприклад 5х6м або 4х7,5м та середньою висотою стелі від 2,5 до 3,5м. За розрахунком достатньо 2 динаміки на дану площу, стельових, настінних або підвісних залежно від наявності підвісної стелі та можливості закріпити конструкцію. Комплекти акустики на 2 динаміки розділені не лише за типом монтажу, а й потужністю акустики. На 12 Вт сумарної потужності достатньо для фонового звуку до залів очікування, санвузлів, офісів, кабінетів, де необхідний ненав'язливий, фоновий звук або музичне озвучування. Як можна купити акустику для фонового озвучування приміщення і як підібрати колонки і підсилювач. Потужність 20 Вт дозволяє встановити динаміки по 10 Вт де можна зробити музику голосніше, створюючи ефект не тільки шумного приміщення, а чіткої чутності музики всім відвідувачам. Акустичний комплект на 2 динаміки для фонового озвучування в 30 Вт, та динаміків по 15 Вт створить гучний ефект музичного супроводу в приміщеннях та можливості транслювати звук для мовних сповіщень чи торгових приміщень, конференц залів. Встановити акустику, замовити акустичну систему можна двох типів, з стельовими динаміками і настінними динаміками.
Об'єкти застосування комплекту акустичних систем:
 • Магазин
 • Павільйон
 • Бутік
 • Аптека
 • Кав'ярня
 • Кафе
 • Салон краси
 • Санвузли WC
 • Офіс
 • Кабінет
 • Зал очікування
Завдання трансляційної акустичної системи:
 • Фонова музика
 • Інформаційне мовлення
 • Рекламна мова
 • Заохочення відвідувачів
Джерела музики:
 • USB флешка (на підсилювачі вбудований програвач MP3)
 • FM радіо (на підсилювачі опціонально)
 • Bluetooth для програвання з телефону (на підсилювачі вбудований bluethooth)
 • ТБ, комп'ютер, тюнер, будь-який пристрій через кабель miniJeack 3,5 (підключення кабелем до підсилювача RCA)
Типи акустичних систем:
 • Настінна – корпусні динаміки для встановлення на стіну за допомогою кронштейна.
 • Стельова - динамік, що вбудовується в поверхню, гіпсокартону, дерева, стельових плит, найчастіше встановлюється в стелю приміщення для трансляції музики.
 • Подвесная - совмещенная система с потолочной и корпусной, данная акустика регулируется длинной акустического кабеля на конец которогоцепляется корпусный динамик в виде шара, люстры для установки колонки на нужной высоте без крепления корпуса на неподвижную поверхность.
Мощность акустических систем:
В первую очередь трансляционная акустика подключается кабелем электрическим ШШВ и передает сигнал по 100В линии.
 • 6 Вт который может разделятся на 3Вт и 1,5Вт на трансформаторе, при этом делать звук тише.
 • 10 Вт который может разделятся на 5Вт, 3Вт и 1Вт на трансформаторе, при этом делать звук тише.
 • 15 Вт который может разделятся на 7,5Вт, 3,5Вт и 1,5Вт на трансформаторе, при этом делать звук тише.
 • 30 Вт который может разделятся на 15Вт, 7,5Вт и 3,5Вт на трансформаторе, при этом делать звук тише.
 • 60 Вт который может разделятся на 30Вт, 15Вт и 7,5Вт на трансформаторе, при этом делать звук тише.

Акустическая система на 2 динамика, фоновая музыка на 2 динамика, акустика на 2 колонки, установка музыки 2 динамика для магазина, кафе, ресторана, офиса

  Акустическая система на 2 колонки для озвучивания это начальный этап аудио системы, который создаст стерео звук с двух качественных динамиков. Акустика на 2 динамика может быть несколько типов, давайте их рассмотрим. Первый на основе потолочных, врезных динамиков для гипсокартона либо армстронг потолочных плит. Второй тип, настенные динамики или полноценные колонки которые можно установить на стену либо потолок с помощью кронштейна. Колонки в комплектах могут быть разной мощности от 3вт до 150вт что позволит организовать фоновую музыку для любого помещения.
  Например если вам нужна музыка для магазина, рекомендуем использовать динамики или колонки порядка 6вт, их вполне достаточно для создания качественного фона, при этом помните что громкость использоваться будет примерно в 3Вт. Например если необходим более мощный звук для кафе или паба, где громкость звука ближе к танцевальной, а не просто фоновой необходима мощность от 15вт, 30вт, который создаст мягкий звук и приятную атмосферу. Потолочные колонки для магазина в комплектах на 2 динамика могут быть в белом, сером и черном. Рекомендуем использовать те усилители в котором уже встроенные источники звука которые без проблем с USB или SD карты, в mp3, радио.
 Для фонового озвучування торгового залу рекомендуємо використовувати колонки від 2шт, що створить якісний стерео звук. Для магазину колонки можна встановити не тільки стельові, а й настінні динаміки, які легко розмістити в будь-якому приміщенні. Пам'ятайте що музика для магазинів створює комфорт вашим покупцям, і робить покупки більш приємними, музика розслаблює ваших клієнтів і робить приємну обстановку. Для підбору обладнання зателефонуйте нам і найближчим часом інженер огляне ваш об'єкт, а наступного дня встановить повноцінну акустичну систему.


в наличии

Акустична система 2 стельових динаміки TOA PC-658

Комплект акустичної системи для фонової музики до 30 кв. Стельові динаміки 2х6 = 12Вт. Можливість відтворення музики з флешки USB, Bluetooth або підключиться кабелем до джерела (пк, ноутбук, телефон, тв.)

8484 грн.
Хіт в наличии

Акустика для приміщення 2 стельова динаміка BOSCH LHM0606/10

Набір акустичної системи для фонової музики. Стельові динаміки 2х6 = 12Вт. Можливість відтворення музики з флешки USB, Bluetooth або підключиться кабелем до джерела (пк, ноутбук, телефон, тв.)

8652 грн.
в наличии

Акустична система 2 стельових динаміки AUDAC CENA506

Набір акустичної системи для фонової музики. Стельові динаміки 2х6 = 12Вт. Можливість відтворення музики з флешки USB, Bluetooth або підключиться кабелем до джерела (пк, ноутбук, телефон, тв.)

9492 грн.
в наличии

Акустична система 2 настінні динаміки AUDAC NELO706

Набір акустичної системи для фонової музики. Стельові динаміки 2х6 = 12Вт. Можливість відтворення музики з флешки USB, Bluetooth або підключиться кабелем до джерела (пк, ноутбук, телефон, тв.)

11760 грн.
в наличии

Комплект акустики 2 стельових динаміки TOA PC-2852

Набір акустичної системи для фонової музики. Стельові динаміки 2х15 = 30Вт. Можливість відтворення музики з флешки USB, Bluetooth або підключиться кабелем до джерела (пк, ноутбук, телефон, тв.)

13020 грн.
в наличии

Акустична система 2 стельових динаміки AUDAC CIRA524

Набір акустичної системи для фонової музики Стінові динаміки 2х20 = 40 Вт. Можливість відтворення музики з флешки USB, Bluetooth або підключитись кабелем до джерела (пк, ноутбук, телефон, тв.)

13188 грн.
в наличии

Активна акустична система настінна ARES5A Audac 40Вт пара

Настінні активні динаміки ARES5A Audac 40Вт пари. Низькоомна акустична система з м'яким відтворенням якісної музики. Підключення кабелем до телефону, комп'ютера або телевізора.

13650 грн.
в наличии

Акустична система 2 настінних динаміки BOSCH LB2-UC15-L1

Набір акустичної системи для фонової музики. Настінні динаміки 2х15 = 30Вт. Можливість відтворення музики з флешки USB, Bluetooth або підключиться кабелем до джерела (пк, ноутбук, телефон, тв.)

14112 грн.
в наличии

Активна акустична система 2 динаміка з панеллю Audac 2WP205b чорний

AUDAC ARES5 активна двосмугова акустична система 5'', 2х40 Вт. Якісне відтворення музики для звуку фону. Настінні динаміки з панеллю керування Audac WP205b

18060 грн.
в наличии

Активна акустична система 2 динаміка з панеллю Audac 2WP205w білий

AUDAC ARES5 активна двосмугова акустична система 5'', 2х40 Вт. Якісне відтворення музики для звуку фону. Настінні динаміки з панеллю керування Audac WP205b

18060 грн.
в наличии

Акустика для 2 настінних динаміки BOSCH LB2-UC30-L1

Набір акустичної системи для фонової музики. Настінні динаміки 2х30 = 60Вт. Можливість відтворення музики з флешки USB, Bluetooth або підключиться кабелем до джерела (пк, ноутбук, телефон, тв.)

18312 грн.
в наличии

Акустика для приміщення 30кв.м BOSCH LS1-UC20E-1 стельова

Набір акустичної системи для фонової музики. Підвісні динаміки 2х20 = 40Вт. Можливість відтворення музики з флешки USB, Bluetooth або підключиться кабелем до джерела (пк, ноутбук, телефон, тв.)

19068 грн.
в наличии

Акустична система 2 настінних динаміки AUDAC ATEO4

Набір акустичної системи для фонової музики. Настінні динаміки 2х20 = 40Вт. Можливість відтворення музики з флешки USB, Bluetooth або підключиться кабелем до джерела (пк, ноутбук, телефон, тв.)

19740 грн.
в наличии

Активна блютуз акустична система 2 динаміка з панеллю Audac 2WP220b чорний

AUDAC ARES5 активна двосмугова акустична система 5'', 2х20Вт. Настінні динаміки з панеллю керування Audac WP220b з'єднання Bluetooth. Блюз панелі на стіні.

21420 грн.
в наличии

Активна блютуз акустична система 2 динаміка з панеллю Audac 2WP220w білий

AUDAC ARES5 активна двосмугова акустична система 5'', 2х20Вт. Настінні динаміки з панеллю управління Audac WP220w Bluetooth підключення. Блюз на стіні.

21420 грн.
в наличии

Активна блютуз акустична система 2 динаміка з панеллю Audac 2WP225b чорний

AUDAC ARES5 активна двосмугова акустична система 5'', 2х20Вт. Настінні динаміки з панеллю керування Audac WP225b Bluetooth підключення. Bluetooth, aux панель на стіні.

22890 грн.
в наличии

Активна блютуз акустична система 2 динаміка з панеллю Audac 2WP225w білий

AUDAC ARES5 активна двосмугова акустична система 5'', 2х20Вт. Настінні динаміки з панеллю управління Audac WP225w Bluetooth підключення. Bluetooth, aux панель на стіні.

22890 грн.
в наличии

Комплект акустики 2 стельових динаміки JBL 8128 | Bluetooth | 2х6Вт

Стельові динаміки JBL для озвучування малих та середніх поміщень. Потужність 2х6Вт забезпечить якісний JBL фоновий звук. Підсилювач з Bluetooth та USB-програвачем.

35658 грн.
в наличии

Акустична система 2 настінних динаміка Audac ATEO4х2 низькоомна 70Вт

Акустична система потужністю 35 Вт з 4'' вуфером і 1'' купольним твітером. Може використовуватись для озвучування ресторанів, кафе, барів, магазинів, офісів, а також будь-яких приміщень із дорогим вишуканим інтер'єром. Потужність: 70Вт

38808 грн.
в наличии

Комплект акустики 2 стельових динаміка JBL Control 24CT | Bluetooth | 2х30Вт

Стельові динаміки JBL для озвучування малих та середніх приміщень. Потужність 2х30Вт забезпечить якісний JBL фоновий звук. Підсилювач з Bluetooth та USB-програвачем.

44730 грн.
в наличии

Комплект акустики 2 настінних динаміка JBL Control 23-1 | Bluetooth | 2х15Вт

Настінні динаміки JBL для озвучування малих та середніх приміщень. Потужність 2х15Вт забезпечить якісний JBL фоновий звук. Підсилювач з Bluetooth та USB-програвачем.

46410 грн.
в наличии

Акустична система 2 настінних динаміка AUDAC ATEO6х2 низькоомна 120Вт

Двосмугова акустична система потужністю 60 Вт з 6'' вуфером і 1'' купольним твітером. Може використовуватись для озвучування ресторанів, кафе, барів, магазинів, офісів, а також будь-яких приміщень з дорогим вишуканим інтер'єром. Потужність: 120Вт

51114 грн.
в наличии

Комплект акустики 2 стельових динаміки JBL Control 26CT | Bluetooth | 2х60Вт

Стельові динаміки JBL для озвучування малих та середніх приміщень. Потужність 2х60Вт забезпечить якісний JBL фоновий звук. Підсилювач з Bluetooth та USB-програвачем.

52290 грн.
в наличии

Комплект акустики 2 настінних динаміка JBL Control 25-1 | Bluetooth | 2х30Вт

Настінні динаміки JBL для озвучування малих та середніх приміщень. Потужність 2х30Вт забезпечить якісний JBL фоновий звук. Підсилювач з Bluetooth та USB-програвачем.

52374 грн.
Показано з 1 по 24 із 31 (2 сторінок)